Gimm Gıda olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için şirketimiz yiyecek içecek sektöründe bir çok hizmet alanı kurmuştur. Gimm Gıda grubunun bir üyesi olan Gimm Cafe ilk şubesini Türkiye' nin ilk alışveriş merkezlerinden biri olan Kozyatağı Carrefour' da 1997 yılında hizmete açmıştır.

        Bütün şubelerde personel çalışmalarını, belirlenen ekipman ve malzemelerle, sağlık kurallarına uygun ve kullanım talimatlarına özel önem gösterilir. Her şubede personel kıyafet ve tertibi, menü içeriği ve fiyatlandırması aynı sistem üzerinden yürütülürken, muhasebe işlemleri, satın alma ve depolama, personel sosyal hakları ve sağlık kontrolleri şirket genel merkezi tarafından gerçekleştirilir.

        Türkiye'de ilkler arasında olmaktan duyduğumuz güven siz misafirlerimize vermemiz gereken önemin en hassas noktasıdır. Misafir memnuniyetini geliştirmek için, çalışanlarımıza personel danışmanlık şirketlerinden halkla ilişkiler eğitimi, satış eğitimi, vücut dili eğitimi, servis eğitimi, hijyen eğitimi, yiyecek içecek eğitimi olmak üzere bir çok konuda eğitim verilmektedir.
Ana SayfaHakkimizdaMenuYemek TarifleriFoto GaleriHaberlerİletişim